Hakkımızda

Aydın Psikolojik Danışmanlık Merkezinde her birey misafirlerimiz olarak ağırlanır. Danışmanlık Merkezimizde hizmet almayı tercih eden siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti önceliğimiz olup,güler yüzlü ve kişi memnuniyetini ilke edinmiş personelimiz ile tüm süreçlerinizi kolaylaştırmak için her zaman yanınızdayız.

Dilek, görüş ve önerileriniz bizim için değerlidir. Geri bildirimleriniz hizmetlerimizdeki üstün kalite anlayışını her gün bir üst seviyeye çıkarmamıza ve mükemmeliyetçi hizmet yaklaşımımıza merkezimiz destek vermektedir.

Sağlıklı bir yaşam için kolay ulaşılır, merkezi bir lokasyonda konumlanan Aydın Psikolojik Danışmanlık, etik ilkelerden ödün vermeyen, misafirlerimizin rahatı da düşünülerek odalarımız ferah olarak tasarlanmış olup, uzman kadrosunun yaptığı; bilgili, güler yüzlü, deneyimli Danışmanlık hizmetinin alındığı işbirliği sayesinde danışan belki de ilk defa kendisiyle ilgili birçok şeyi paylaşma ve çözümleme imkânı bulur.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

 

erasmus

Misyon

Bireylerin yaşama kalitesini arttırmak amacıyla; kişiye özel danışmanlık imkanları sunan, danışan hakları ve etik değerlere saygılı, en iyi hizmeti sürdürme misyonuyla devam etmektir.

Vizyon

Her bir bireyin bedensel, zihinsel, sosyal ve duygusal olan bütün kapasitelerini kendi ilgi ve doğrultusunda en uygun düzeyde geliştirmesine yardımcı olmak. En iyi ve kaliteli hizmeti sağlamayı amaç edinen, güvenilen, danışan ve danışan yakınlarının memnuniyetini sağlamayı hedefleyen, sunduğu hizmetlerde örnek gösterilen mükemmeliyet odaklı bir psikolojik danışma merkezi olmayı hedeflemektedir.